Mekanlarınıza özel hızlı ve kaliteli üretim çözümleriyle Türkiye'nin en iyi tezgah markası.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Genel WC Tezgahı

Hijyen ve Kalite Bir Arada!

Lavabolarınıza, banyolarınıza ve genel kullanımlı iş yeri WC’lerine hijyen ve kalite kazandıracak, anti-bakteriyel malzemeden üretilen şık tezgahlar hazırlıyoruz. Mekanı daha havadar ve geniş gösterecek, sadelik ve modernlik katacak, istediğiniz renk ve modellerde genel WC tezgahı kullanımıyla firmanızın kimliğini yansıtacaksınız.

Tezgah Dünyası olarak sizlere Genel WC tezgahı tasarım ve uygulama hizmetleri vererek sağlıklı mekanlar yaratmanıza imkan tanıyoruz. Genel WC tezgahı satış ve montaj süreçlerimiz hakkında bilgi almak için ekiplerimize ulaşabilirsiniz.

Sağlıklı ve Kullanışlı Genel WC Tezgahları

Genel wc tezgah modelleri; iş yerleri, devlet kurumları, kamu alanları, alışveriş merkezleri, restoran ve kafeler gibi genel WC kullanımı olan yerlerde tercih ediliyor. Hijyenin maksimum seviyede olması gereken, leke tutmaması ve kolay temizlenebilmesi önemli olan WC tezgahları için akrilik ve corian malzemeler kullanarak en iyi ürünleri sizlerle buluşturuyoruz.

1. sınıf malzeme kalitesiyle üretilen genel wc tezgah modelleri, hijyen ve güvenlik standartlarına uyumlu olmasının yanında en yeni tasarım trendleriyle hazırlanıyor. Esnek yapısıyla mekan büyüklüğü ve özelliklerine göre şekillendirilebilen genel wc tezgahları ile iş yerlerinde ve kamusal alanlarda işlevsel mekanlar yaratılıyor. WC tezgah modellerinin darbelere dirençli olmaları, istenen renkte üretilmeleri, sağlığa zararlı maddelerin oluşumunu engellemeleri, kolay temizlenme özellikleri öne çıkıyor.

Genel wc tezgahı modelleri için İstanbul genelinde yer alan genel wc tezgahı satış ekiplerimiz sizlere kusursuz hizmet sunmaya gayret ediyor. Genel wc tezgahı fiyatları ve modelleri için bizi arayabilirsiniz.

Dünyanın En İyi Genel WC Tezgahı Markaları

Genel WC tezgahı satış ve uygulamada dünyanın en iyi markaları ile birlikte çalışıyoruz.

  • Franke
  • Dominox
  • Dekton
  • Silestone
  • Çimstone
  • Belenco markaları için akrilik, corian, granit, mermer, kuvars vb. malzemelerden üretilen tezgah modellerini müşterilerimizin beğenilerine ve kullanım amaçlarına göre özel olarak hazırlıyoruz.

Tasarım, Üretim, Satış ve Montaj Desteği Sağlıyoruz!

İstanbul’da Avrupa ve Anadolu yakasının tamamına genel WC tezgahı tasarım ve üretim hizmeti veriyoruz. Genel wc tezgahı modelleri arasından beğendiğiniz ve mekanınıza en uygun model için size özel projeler oluşturuyor ve tasarımlarımızı uzman ekiplerimizce gerçekleştiriyoruz.

Deneyimli montaj ekiplerimiz ise genel WC tezgahlarınızı mekanınıza uyguluyor, montaj hatalarına karşı yüksek güvenlik önlemleri alıyoruz. Sağlıklı ve güvenli kullanımlarla uzun yıllar aynı performansı ve verimliliği almanız sağlanıyor.

Genel WC Tezgahı Fiyatları – Bütçe Dostu Çözümler

Genel WC tezgahı tasarım, üretim ve uygulama fiyatları; kişisel ve kurumsal projeler için özel olarak belirlenmektedir.

Genel WC tezgahı uygulaması yapılacak alanın büyüklüğüne, tezgah uzunluğu ve genişliğine, kullanılacak malzemeye, işçilik unsurlarına, tezgah üzeri eklenecek evye, lavabo vb. ekstra müşteri taleplerine göre tezgah ücretleri değişkenlik gösterir. Keşif mühendislerimizin mekanda yapacağı incelemeden sonra tasarım ve finans ekibimizin oluşturacağı hizmet bedeli doğrultusunda fiyatlandırma yapılmaktadır.

Genel WC tezgah fiyatları hakkında bilgi almak ve ekibimizle tanışmak için firmamıza gelin. Kişisel ve kurumsal ihtiyaç ve beklentilerinize uygun projeler hazırlayarak fiyatlandıralım.

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902164200030