Mekanlarınıza özel hızlı ve kaliteli üretim çözümleriyle Türkiye'nin en iyi tezgah markası.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Mutfak Tezgahı

Mutfaklarınıza Lezzet Katacak Dokunuşlar!

Mutfaklarınızın havasını değiştirecek, ev ve iş yerlerinize özel renk ve kesimlerde dekoratif mutfak tezgahı modelleri ile yemeklerinizi artık daha keyifli yapabilirsiniz. Solid Surface kalitesi ile mekanlarınızı daha fonksiyonel ve rahat kullanacağınız, her zaman modern kalacak, yıllara dayanacak mutfak tezgahları sayesinde bütçenizi korumuş olacaksınız.

Tezgah Dünyası olarak sizlere mutfak tezgahı tasarım ve uygulama hizmetleri vererek uzun ömürlü bir mutfak deneyimi yaşamanızı sağlıyoruz. Mutfak tezgahı satış ve montaj süreçlerimiz hakkında bilgi almak için ekiplerimize ulaşabilirsiniz.

Mutfaklarda Kaliteli Tasarımın Değişmez Adı!

Farklı renk ve tasarımlarda hazırlanan, eşyalarınızla uyum sağlayacak, gözeneksiz yapıları ve kolay bakım özellikleri ile mutfaklarınız için mükemmel mutfak tezgah tasarımları yapıyoruz. Akrilik, corian, kuvars ve granit tezgah modelleri ile her alanda fark yaratan bir ayrıcalığa kavuşmanızı sağlıyoruz. Mekanlarınızda şıklık ve bütünlük için mutfak tezgah çeşitleri seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz.

Anti-bakteriyel özellikleri olan, ek göstermeyen yapılarıyla şık görünümlü, ışık geçirme konforuna sahip, zengin renk skalası ile mutfağınızın dekorasyonuna uyumlu tezgahlarla ilk günkü performansında ve görünümünde uzun yıllar eşsiz bir deneyime tanık olacaksınız.

Leke ve iz barındırmayan yapıları, su ile temizlenebilmesi, çizik ve darbelere olan direnci, esnek tasarım yapılarıyla tercih edilen mutfak tezgahı modelleri ile mekanlarınızda konforu yaşayacaksınız. Özel mutfak tezgahı satış projelerimiz sayesinde tamamen mekanınıza özgün, yenilikçi ve dikkat çekici bir mutfağınız olacak.

Dünyanın En İyi Mutfak Tezgahı Markaları

Mutfak tezgahı satış ve uygulamada dünyanın en iyi markaları ile birlikte çalışıyoruz.

  • Franke
  • Dominox
  • Dekton
  • Silestone
  • Çimstone
  • Belenco markaları için akrilik, corian, granit, mermer, kuvars vb. malzemelerden üretilen tezgah modellerini müşterilerimizin beğenilerine ve kullanım amaçlarına göre mutfakları için özel olarak hazırlıyoruz.

Tasarım, Üretim, Satış ve Montaj Desteği Sağlıyoruz!

Deneyimli tasarımcılar, mimarlar, mühendisler ve teknik uzmanlardan oluşan ekibimizle mutfaklarınız için özel tasarımlar yapıyor, en yeni teknolojilere sahip üretim parkurumuzda mekan büyüklüğüne, malzeme özelliklerine ve kullanım kriterlerine göre tezgahlarınızı hazırlıyoruz.

Deneyimli montaj ekiplerimizle birlikte çevreye ve mekanınıza zarar vermeden tezgahlarınızı mekanınıza uyguluyor, montaj hatalarına karşı yüksek güvenlik önlemleri alıyoruz. Sizlere ise mutfak tezgahlarınızı güvenle kullanmak kalıyor.

Mutfak Tezgahı Fiyatları – Bütçe Dostu Çözümler

Mutfak tezgahı tasarım, üretim ve uygulama fiyatları; kişisel ve kurumsal projeler için özel olarak belirlenmektedir.

Mutfak tezgahı uygulaması yapılacak alanın büyüklüğüne, tezgah uzunluğu ve genişliğine, kullanılacak malzemeye, işçilik unsurlarına, tezgah üzeri eklenecek evye, lavabo vb. ekstra müşteri taleplerine göre tezgah ücretleri değişkenlik gösterir. Mutfak tezgahı keşif mühendislerimizin mekanda yapacağı incelemeden sonra tasarım ve finans ekibimizin oluşturacağı hizmet bedeli doğrultusunda fiyatlandırma yapılmaktadır.

Mutfak tezgahı tasarım, üretim ve uygulama fiyatlarımız hakkında bilgi almak ve ekibimizle tanışmak için firmamıza gelin. Kişisel ve kurumsal ihtiyaç ve beklentilerinize uygun projeler hazırlayarak fiyatlandıralım.

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902164200030