Mekanlarınıza özel hızlı ve kaliteli üretim çözümleriyle Türkiye'nin en iyi tezgah markası.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Resepsiyon Bankoları

Misafirlerinizde Akılda Kalıcı Bir İlk İzlenim Oluşturun!

Otellerde, pansiyonlarda, konuk evlerinde ve diğer turistik merkezlerde yer alan, müşterilerle ilk karşılaşma anına tanıklık eden, işletmenizin farkını ve şıklığını sergileyen resepsiyon bankoları ile mekanlarınızda ayrıcalık yaratabilirsiniz.

Tezgah Dünyası olarak sizlere her biri birbirinden kullanışlı ve dayanıklı, kolay monte edilen, rahatlıkla temizlenen resepsiyon bankoları üretiyoruz. Resepsiyon bankosu için en yeni modellerimizi ve tasarımlarımızı inceleyerek işletmenize en uygun modeli tercih edebilirsiniz. Resepsiyon bankoları satış ve montaj süreçlerimiz hakkında bilgi almak için ekiplerimize ulaşabilirsiniz.

Otelinize Kişilik Kazandıran Tasarımlar!

Otellerin, güzellik salonlarının, SPA merkezlerinin, spor salonlarının ve tatil merkezlerinin vazgeçilmezi olan resepsiyon bankoları için tasarım ve üretim hizmetleri veriyoruz. Dayanıklı yüzey malzemeleri kullanarak bakımı kolay olan ve yıllarca kullanabileceğiniz fonksiyonel resepsiyon bankoları hazırlıyoruz.

Turistik tesislerde ihtiyaç duyulan karşılama bankoları, rezervasyon tezgahları ve diğer yüzey ihtiyaçlarına farklı renk ve tasarımlarla cevap veriyoruz. Otel dekorasyonunuza uyum sağlayacak, çizilmemesi ve darbelere karşı dayanıklı olması ile beğeninizi kazanacak resepsiyon banko modelleri sayesinde fark yaratan bir ayrıcalığa kavuşmanızı sağlıyoruz.

Resepsiyon bankosu üretimi için işletme dostu ekonomik çözümler sunarken Anti-bakteriyel özellikleri olan, ek göstermeyen yapılarıyla şık görünümlü, ışık geçirme konforuna sahip tasarımlar yapıyoruz. Resepsiyon banko fiyatları ve resepsiyon banko modelleri için ekiplerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Dünyanın En İyi Resepsiyon Bankosu Markaları

Resepsiyon bankoları satış ve uygulamada dünyanın en iyi markaları ile birlikte çalışıyoruz.

  • Franke
  • Dominox
  • Dekton
  • Silestone
  • Çimstone
  • Belenco markaları için akrilik, corian, granit, mermer, kuvars vb. malzemelerden üretilen tezgah modellerini müşterilerimizin beğenilerine ve kullanım amaçlarına göre özel olarak hazırlıyoruz.

Tasarım, Üretim, Satış ve Montaj Desteği Sağlıyoruz!

Resepsiyon bankoları için sadece tasarım ve satış hizmeti vermiyor, kaliteli üretimler ve montaj uygulamaları da yapıyoruz. Mekan büyüklüğüne göre CNC kesim parkurumuzda tezgahlarınıza son şeklini kavuşturuyor, istediğiniz işçilik ve tasarımları ekliyoruz.

Resepsiyon bankosu, karşılama bankosu ve benzeri üretimlerini yaptığımız taleplerinizi adresinize güvenli şekilde ulaştırarak montajlarının yapılmasını sağlıyoruz. Teknik ekiplerimiz çevre dekorasyonuna ve mekanda bulunan diğer eşyalara zarar vermeyecek şekilde özenle çalışıyorlar.

Resepsiyon bankoları Fiyatları – Bütçe Dostu Çözümler

Resepsiyon banko fiyatları; kişisel ve kurumsal projeler için özel olarak belirlenmektedir.

Resepsiyon banko uygulaması yapılacak alanın büyüklüğüne, banko uzunluğu ve genişliğine, kullanılacak malzemeye, işçilik unsurlarına, ekstra müşteri taleplerine göre banko ücretleri değişkenlik gösterir. Keşif mühendislerimizin mekanda yapacağı incelemeden sonra tasarım ve finans ekibimizin oluşturacağı hizmet bedeli doğrultusunda fiyatlandırma yapılmaktadır.

Resepsiyon banko fiyatları hakkında bilgi almak ve ekibimizle tanışmak için firmamıza gelin. Kişisel ve kurumsal ihtiyaç ve beklentilerinize uygun projeler hazırlayarak fiyatlandıralım.

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902164200030